Warning: Creating default object from empty value in /home/lacivett/domains/lacivetta.lt/public_html/wp-content/themes/overeasy/functions/admin-hooks.php on line 160

ATSILIEPIMAI

Man labai patinka pas Aleksejų, protu negaliu pasakyti, ką jis padaro kiekvieną kartą, bet jausmai mano po užsiėmimo būna pakylėti, emocijos ramios ir lyg viskas susėdę į savo vietas, jaučiu taip trkstamą koncentraciją į save. O juk kai girdi save – tai gyvenimas tampa šventė. Aš pasitikiu Aleksejumi kaip savo dvasiniu vedliu nemažiau nei pasitikiu Antra, tikiu, kad Jo vedama einu į vis laimingesnį, vis įvairiaspalviškiau pražystantį savo gyvenimą. Kelionė su Aleksejumi yra kelionė į savo tikrą gyvenimą 🙂

 

Antros paskaitų (o ir Aleksejaus seminarų) jau labai ilgai laukiau, tiksliau to momento kai bus tinkamas laikas viskam:) todel labai "geriu" visą informaciją ir vis noriu dar dar:) 
Poveikis- tikrai laimingesne šeima! Net gėles nevysta, o jau galvojau, kad nelemta, kad mano namuose žydėtu gėlės:)

Pasikeičiau pirmiausia aš. Tapau per puse ramesnė – ankščiau buvau degtukas. Sunku net vardinti, nes jaučiu kad viskas keičiasi tam subtiliam lygmeny, taip iš giliai, iš pagrindų, ilgam. Vyras tapo toks mažiau įsitempęs, netgi sektis darbuose ėmėsi labiau. Sunku viską aprašyti- tiesiog žinau, kad tai ir buvo tai,ko trūko pirmiausia man.

Ačiū Jums kad esate ir už tai ką darote! …ir taip po truputuką keičiasi pasaulis…Po transformacinių susitikimų tikrai pradejo darytis keisti, labai geri dalykai 🙂


...Aš galiu pasakyti, kad labai džiaugiuosi „atradusi“ Aleksejų. Be galo patinka 
ir Antros paskaitos, taciau Aleksejaus užsiėmimai – tai darbas su savimi, 
ne visada malonus ar patogus darbas, bet be abejo naudingas.  
Po jo užsiėmimu visada jaučiuosi pakyletai, nors kartais ateinu 
pas jį pavargusi po darbo dienos. 
Ir iš Antros, ir iš Aleksejaus pasiimu kažką naudinga ar reikalinga sau, 
taip plėsdama savo suvokimą ir geriau
pažindama save. Ir iš tiesų tai džiugina.
 Dėkoju Jums visoms už puikią organizaciją ir moteriškumo palaikymą!

 

Tikiu, kad nauji metai su naujais vėjais atneš dar daugiau įdomių ir būtinų išmanyti temų bei dar daugiau naujų atsakymų, kurie padės gyventi sėkmingą ir visavertį gyvenimą. Aš atėjau, pamačiau, įsidėmėjau, pritaikiau ir man pradėjo sektis. Padarykite tai ir Jūs ir gyvenkite pasakišką gyvenimą ilgai ir laimingai… Kotryna

 

Seminare sužinojau tai, ką iki šiol stengiausi daryti instinktyviai, po Antros seminaro viskas susidėliojo į vietas. Paaiškėjo atsakymai į senokai galvoje besisukančius klausimus. Dabar įdomu kaip visa tai veiks praktikoje! Ačiū

 

Malonu Jums pasakyti, kad per šias dvi dienas gavau daugiau nei tikėjausi. Tikiu ir labai noriu, kad žinios turėtų teigiamą įtaką mano šeimos santykiams. Lieka laukti, kad įsitikinti, jog šios tiesios veikia. Ačiū ir iki susitikimo!

 

Kai atrandi moterišką pradą ir savo pradžių pradžią, kai  tu tampi saule spindinčia gyvenimo džiaugsmu ir laime, kai suvoki kokia ypatinga galia yra būti MOTERIMI, kai norisi ją išpildyti… Už visa tai ačiū jūsų seminarams ir Antrai.

 

Aš sužinojau kokia esu svarbi savo vyrui. Kad nuo manęs ir mano elgesio priklauso jo ir tuo pačiu mano gerovė ir laimė. Supratau, kad visgi, vyras būtybė, kurią galima keisti ir kad tik nuo mano moteriškumo ir to kiek aš elgiuosi moteriškai, tie man reikalingi pokyčiai atsiras. Ir aš būsiu patenkinta..  laiminga. Ir dar supratau, kad tie gana "riboti" poilsiai moteriai yra nerealu ir, kad nereikia dėl to pergyventi. Aš normali!

 

Sužinojau naujų idėjų, kaip lengviau dirbti, gyventi šeimoje. Išgirdau tiesų, kurias instinktyviai jaučiau, bet Antra tai įvardino garsiai. Tai paskatino dėvėti gražias sukneles ir malonius papuošalus. Ačiū labai.

 

Supratau kodėl vienaip ar kitaip elgiamės įvairiose situacijose. Po seminaro stengiuosi mažinti vyriškąją energiją. Pradėjau mažiau mąstyti, galvoti, analizuoti…

 

Tikiuosi, kad visa informacija, kurią gavau iš jūsų padės man gyventi meilėje.

 

Ačiū už teoriją be kurios negali būti praktikos. Viską lyg ir pasąmoningai žinojau, bet vyriškai priešinausi moteriškiems dėsniams. Ačiū Antrai, kuri tai pagarsino ir įnešė pasitikėjimą ir troškimą visas šias žinias pritaikyti gyvenime.

 

Ačiū labai! Jūs uždegėte mane noru gyventi moteriškai. Atsakėte į daugybę klausimų. Ir aš vėl tikiu, kad galiu sukurti nuostabų pasaulį aplink save ir mėgautis meile.

 

Viskas puiku, šiek tiek trūksta praktinių dalykų. Ačiū, daug sužinojau apie moterišką mąstyseną, tai puiku!

 

Buvo neapsakomai puiku susipažinti su moterimi, kuri turėdama didelę patirtį visai netradicinių žinių sferoje, perteikė jas tiesiai iš širdies į širdis. Ačiū atsitiktinumui, kuris suvedė su Antra. Lauksiu ir kitų susitikimų, nes tai tikriausiai naudingiausias seminaras asmeninėje patirtyje ir didžiulis dvasinio tobulėjimo žingsnis.

 

Esu labai maloniai nustebinta! Ačiū už mokymus. Spinduliuojanti energija, patirties lobis, tai yra tas užtaisas, kuris padeda atrasti save. Smagu pradėti mokytis kalbos, kurią lyg jautėme, bet nenaudojome. Būtinai dalinsiuosi su kitomis draugėmis. AČIŪ DAR KARTĄ!

 

Šaunus susitikimas. Žinios, bendravimas ir gera energija – tai ką radau šiuose užsiėmimuose. Nekantrauju viską išbandyti gyvenime. Esu labai dėkinga ir pakylėta. Lauksiu naujų susitikimų.

 

Ačiū Antrai, kad atvažiavo. Nors buvau tik vieną dieną, gera buvo suvokti, kaip vienu metu galiu būti ir stipri ir moteriška. Tikiuosi tai tik pradžia ir sulauksim pratęsimo.

 

Aš esu labai laiminga, kad praleidau šias dvi dienas šiame seminare. Gavau atsakymus į klausimus, kurie nedavė ramybės jau ilgas laikas. Labai gražūs ir prasmingi pavyzdžiai todėl informaciją lengva suprasti ir suvokti. Laukiu tęsinio. Ačiū labai.

 

Labai patiko sužinoti daug naujo apie moters. Ačiū labai už suteiktas žinias. Buvo viskas nuostabu…

 

Ačiū Antra už skleidžiamą moteriškumą apie kurį aš dažnai pamirštu. Manau, kad pabandysiu tikrai pritaikyti ką sužinojau. Svarbu žinoti,  kad moters pagalba sukasi pasaulis. Labai laukiu kitų paskaitų. Iki pasimatymo, sėkmės.