Warning: Creating default object from empty value in /home/lacivett/domains/lacivetta.lt/public_html/wp-content/themes/overeasy/functions/admin-hooks.php on line 160

Blogas

Kodėl La Civetta?

Keletą savaičių buvau komandiruotėje Pietų Afrikos Respublikoje. Vyrai vis klausdavo, ar visos moterys mano šalyje tokios gražios? Šypsodamasi tvirtindavau, kad taip, lietuvės moterys ir merginos labai dailios, prižiūrinčios savo kūną, mokančios stilingai rengtis, gebančios daryti karjerą ir žavėti vyrus. Nutylėdavau tik tai, kad Lietuvos moterys dar ir labai stiprios, atsakingos ir… vienišos.

Tenka bendrauti su daug karjerą padariusių moterų. Jos dirba vadovaujamą darbą, kompanijoje vertinamos, kaip bičių motinėlės, susikūrę savo buitį ir svajojančios apie jų vertą vyrą.

Pažįstu moteris, kurių gyvenime buvo graži jaunystės meilė,  iš kurios gimė kiekvieną rytą į mokyklą skubančių vaikų porelė, šeimos namas ir nuobodžiu, o kartais ir vos pakenčiamu, kaimynu tapęs jos išrinktasis.

Nesu vienintelė moteris, kuri daug jėgų ir energijos atidavė veiklai, sėkmingai darė karjerą, auklėjo vaikus ir neišsaugojo šeimos. Kai vyras sakydavo, kad jis nenori namie direktorės, tik nusijuokdavau ir niekaip nenorėjau atsisakyti to, ką atrodė moku geriausiai – vadovauti. Galiu pripažinti, jog retkarčiais gaila, kad sekmadienio pusryčiams dengiu stalą viena lėkšte mažiau.

Ar tikrai mūsų šalyje sudėtinga simpatiškai, išsilavinusiai ir save išlaikančiai moteriai išsirinkti vyrą, su kuriuo būtų gera kurti bendrą gyvenimą, jo glėbyje palydėti saulę, kartu auginti vaikus ir tikėtis, kad kartu pasitiksite gyvenimo saulėlydį.

Kas vyksta su mūsų gyvenimais? Kur dingo šeimyninė laimė? Kur pasidėjo santykių harmonija? Ar tai jau meilės pabaiga? O kas iš tiesų yra meilė?

Jau keletą metų su savo drauge ir kolege Laura judame šių atsakymų kryptimi. Mūsų draugystėje gražu ir tai, kad tuos pačius dalykus mes matome ir jaučiame kitaip, mokomės viena iš kitos. Tai labai vertinga auginanti patirtis  ir mes norime pakviesti bei pažinti tas moteris, su kuriomis kartu galime ieškoti atsakymų, nuoširdžiai dalintis atradimais ir džiaugtis viena kitos sėkme.

Mes negalime pasirinkti kiek gyvenimų norėtume gyventi, bet mes galime pasirinkti kaip gyventi savo gyvenimą, kaip prisiimti atsakomybę už savo sprendimus, kaip pasimokyti iš savo klaidų, užuot kaltinus kitus, ir niekas kitas, tik mes patys galime padaryti save laimingais.

Esu iš tų moterų, kurios tiki, kad viskas, kas vyksta – tik į gera. Paskutiniuosius ketverius metus narplioju moteriškumo gijas, mokausi būti ištikima sau, iš įvairių šaltinių semiuosi žinias, ir dalinuosi jomis su kitomis moterimis.

Kur pasidėjo mūsų moteriškumo jėga, pasireiškianti lankstumu, priėmimu ir išmintim? Kodėl mes kariaujame su vyrais, užuot gimdę jiems vaikus ir gaminę maistą? Kodėl mes imamės vyriškos atsakomybės? Kas trukdo mums pasirinkti vyrą, kuris išspręstų mūsų problemas, o ne parneštų savąsias? Ar gali greta stiprios moters stovėti stiprus vyras? Kokia moteriškumo gelmė slypi mumyse ir kaip ją atverti gyvenimui?

Atsakymų į šiuos klausimus ieško šimtai moterų ir kaip tik šių moterų dėka ir kilo idėja kurti La Civetta, studiją moterims. Kviečiu drauge pagarba, pasitikėjimu ir palaikymu užpildyti  erdvę, kurioje burtųsi moterys, norinčios perprasti gyvenimo dėsnius, išmokti juos priimti ir pakeisti savo gyvenimą.

Negaliu žadėti pakeisti jūsų, ateisiančių į La Civetta studiją, gyvenimą, tačiau galiu išmokyti jus pamatyti savo kelią į laimę ir pasidalinti  moteriškumo paslaptimis.Galiu pakviesti Jus tam, kad kiekvieną dieną ieškotumėte džiaugsmo savyje ir po kiekvieno susitikimo savo moteriškosios išminties indą papildytumėte bent viena įžvalga.

O gal jūs turite pripildytą indą žinių, bet jums trūksta pasiryžimo jas išbandyti savo gyvenime. Negalima priversti sužaliuoti pievą anksčiau laiko, tačiau ir besiskleidžiantį žiedą negalima suturėti nepražydus.

Kiekviena iš mūsų esame ypatinga ir vienintelė, bet visos turime tą pačią moterišką prigimtį. Mus moteris jungia bendri išgyvenimai: meilės, atsidavimo, ištikimos draugystės ir gyvybės suteikimo. Mes visos norime mylėti ir būti mylimos!

Jums gali kilti noras iš anksto žinoti visas temas ir pasakysiu, kad negaliu įvardinti labai tiksliai, judėsime ten, kur norėsite jūs pačios, kur link judės jūsų energija. Moteriškumas beformis arba tiksliau jis įgauna tokią formą, kurios jam norisi tuo metu.

Ir kokią formą įgaus studija La CIVETTA galiu iš anksto nežinoti, atsakysiu tik, kad tai besiformuojanti oazė mylinčioms gyvenimą ir save moterims apie meilę, moteriškumo žavesį ir kerus bei pilną mažų ir didelių džiaugsmų gyvenimą.

Galiu iš anksto pasidžiaugti, kad vyrai jau klausia, ar ir jie galės dalyvauti La CIVETTOS susitikimuose. Ir kaip mes išsiversime be jų? Juk moterys sutvertos tam, kad vyrus žavėtų, įkvėptų, padrąsintų ir kartais atimtų jiems protą.

P.S.  Jau turiu keletą minčių, kad pakviesime vyrus lektorius, o taip pat ir vyrus atviroms diskusijoms apie intymumą(na, gerai, norėjau pasakyti seksą) beje, iš karto pagavau, kad jau iš to gaunasi diskusija.

/Gitana Mačienė