Warning: Creating default object from empty value in /home/lacivett/domains/lacivetta.lt/public_html/wp-content/themes/overeasy/functions/admin-hooks.php on line 160

Likimas ir Aš. Konsteliacijos. Spalio 28/29/30d.

Posted on 2016/06/08

Mielieji, kviečiame! Spalio 28/29/30 d. į seminarą:

"Likimas ir Aš" su Liudmila Stepčenkova! (rusų kalba be vertimo į lietuvių)

Seminaras skirtas tiek moterims, tiek vyrams!

Mes labai džiaugiamės jau septintąjį kartą į Lietuvą atvykstančia Liudmila!

Daugelį metų galima nesuprasti:1cea690740

  • Dėl ko aš (arba mano vaikai) serga ir kaip pasveikti?
  • Mano ar artimųjų priklausomybės;
  • Kodėl jaučiuosi nelaimingas, tuščias?
  • Kodėl daug dirbu, bet neturiu rezultato?
  • Kodėl nieko nesinori, neturiu energijos, kamuoja pykčio priepuoliai, antsvoris ir pan.
  • Kodėl nesutinkamas mylimas žmogus?
  • Kodėl nesiklosto santykiai?
  • Kodėl nesusiklosto karjera, finansai?  
  • Kodėl esu aklavietėje? Ir kt.

REGISTRUOTIS

Ateik ir sužinok atsakymus! Ateik ir išspręsk savo asmeninę situaciją!

Su kiekviena užklausa dirbama atskirai. Jeigu turi abejonių, klausimų, ateik kaip stebėtojas ir pamatysi kaip veikia šis mtodas. 

Po konsteliacijos gyventi tapo lengviau.. Sutikau SAVO žmogų, nepabėgau nuo rimtų santykių, pakeičiau darbą. Mano gyvenimo ratas pradėjo suktis kitaip. Ačiū:) /Dalyvė/

Stebėtojas – tai aktyvus dalyvis, gaunantis begalę įžvalgų, atradimų, asmeninę išskirtinę patirtį.

Šis metodas pašalina įsisenėjusias programas, blokus, priežastis, kurios trukdo judėti gyvenime į priekį, būti sveikiems ir pilnaverčiams, realizuoti prigimtinius tikslus, gyvenimo misiją.

 

DĖMESIO!!! Saplio 28 d. – Verslo konsteliacijos! 

Jeigu užstrigai versle, negali apsispręsti dėl plėtros, dėl partnerių, finansiniai sunkumai, jeigu dedi daug pastangų, tačiau rezultatas nedžiugina ar kitos problemos, klausimai versle – ateik!! Organizacinių konsteliacijų metodas padeda pamatyti, kas vyksta organizacijoje tarsi iš šono, atsiribojant nuo išankstinių SAVO ir KITŲ nuomonių ar interpretacijų, išryškina probleminius taškus, ryšius, kurių mes nepastebime. Konsteliacijų metu randamos TIKROS PRIEŽASTYS, dėl ko įmonėje viskas vyksta ne taip, kaip buvo suplanuota, randami tikslūs sprendimai ar įžvelgiamos naujos vystymosi kryptys, nuimami blokai, trukdantys prajudėti, kilti, vystytis.

Asmeninė verslo konsteliacija – 170 Eur

Džiaugiamės Liudmilos atvykimu, nes per susitikimus ji padaro neįtikėtinai daug: išsprendė keblias situacijas dalyvių gyvenimuose, nuėmė dideles naštas, įkvėpė kūrybai, laimei, meilei, gerovei, atvėrė mūsų širdis..

dss

Kviečiame prisijungti – paleisk iš gyvenimo tai, kas tau jau nebereikalinga, kas slegia, kas trukdo eiti pirmyn.

Šį metodą (konsteliacijas) sukūrė Bertas Helingeris, ir taikomas jis visame pasaulyje, sprendžiant  sunkias gyvenimo situacijas, kurias dažną kartą paveldime iš sunkius likimus turėjusių artimųjų.

Atrandant tikrąsias problemų priežastis ir jas paleidžiant, gyvenimas keičiasi akimirksniu.

REGISTRUOTIS

Šio seminaro metu naujai pažvelgsite į savo giminę, suprasite artimųjų likimus, kurie tarsi aidas liečia Jūsų,  Jūsų vaikų  ir kitų šeimos narių gyvenimus.

Atrasite tikrąsias savo problemų priežastis ir paleisite jas.

41Ateikite, kad suprastumėte kas turi įtakos/lemia Jūsų likimą ir išspręskite svarbius klausimus – sveikatos problemas, vidines kančias, santykius su tėvais, vaikais, problemas darbe, sunkumus atrandant gyvenimo draugą/-ę, finansinius sunkumus.

Apie lektorę:
Liudmila Stepčenkova – Psichologė, sisteminių konsteliacijų terapeutė (Berto Helingerio mokinė),  šeiminės  terapijos konsultantė, verslo konsultantė, kineziologė. Nuo 2001m. Kemerovo Santykių Centro Savinikė, nuo 2004m. programos GRC trenerė (программ GRC®-Центры Взаимоотношений®). Vedamų seminarų temos: „Šeimyninės – giminės konsteliacijos“; „Savęs ir kitų supratimas“; „Meilė ir savęs priėmimas“; “Pinigų šulinys“; „Profesionalus baimių valdymas“; "Touch for Health (prisilietimai sveikam gyvenimui)“ ir kt. daugiau informacijos:
 http://www.animafelice.ru/about/

valda-bickute-5328554db6e63„Šitą galingą terapiją vadinu vienu iš didžiausių savo gyvenimo stebuklų. Nuostabiai išsisprendė, sakytum, itin sudėtingas problemas. Keletą metų lankiausi  Liudmilos vedamuose seminaruose Maskvoje – dažniausiai tiesiog savo malonumui, nes vien nuo buvimo ir dalyvavimo ten, plečiasi sąmonė, suvokimas apie mus siejančius itin svarbius, begalinės meilės ryšius, tėvų – vaikų santykius, pagarbą gyvenimui apskritai. Ši terapeutė turi ypatingą gebėjimą – nepalieka nė vienos neišpręstos problemos, "kaunasi" už kiekvieną žmogų, net pati erdvė šalia jos tampa gydančia. “ /Aktorė Valda Bičkutė/

REGISTRUOTIS

Vieta: EUROPA ROYALE VILNIUS Viešbutis, Aušros Vartų g. 6

Laikas: 

Spalio 28d. (penktadienį) 18:00 – 22:00 VERSLO KONSTELIACIJOS

Spalio 29d. (šeštadienį) 10:00 – 19:00

Spalio 30d. (sekmadienį) 10:00 – 17:00

Investicija: Asmeninė konsteliacija – 115.- Eur

Dalyviui/Stebėtojui – 10.-Eur (Viena diena) (stebėtojas – tai aktyvus dalyvis, gaunantis begalę įžvalgų, atradimų, asmeninę išskirtinę patirtį)

Verslo konsteliacija – 170.-Eur (Spalio 28d.)

Dalyvių skaičius ribotas, būtina išankstinė registracija ir apmokėjimas.

Atsiskaityti galite pavedimu į sąskaitą:

LT267044000032631888

Už mokymus Spalio 28/29/30d.

Gitana Mačienė

Dalyvavimas galimas vieną, dvi arba visas tris dienas.

Darančiam konsteliaciją, kitų dienų dalyvavimas – nemokamas. 

Dalyvių skaičius ribotas, būtina išankstinė registracija ir apmokėjimas.

Jeigu turite klausimų, mielai atsakysime el.p.: lacivettastudija@gmail.com arba

Tel.: +370 652 10 655 Laura

+370 699 46 830 Gitana;

REGISTRUOTIS

Jeigu negali apsispręsti, kyla klausimų kaip viskas vyksta, ar tai efektyvu, daugiau informacijos gali rasti čia: apie konsteliacijas

 

Leave a Reply