Warning: Creating default object from empty value in /home/lacivett/domains/lacivetta.lt/public_html/wp-content/themes/overeasy/functions/admin-hooks.php on line 160

Likimas ir Aš. Konsteliacijos. Vasario 24/25/26 d. Vilniuje

Posted on 2017/01/06

Mielieji, kviečiame! Vasario 24/25/26 d. į seminarą:

"Likimas ir Aš" su Liudmila Stepčenkova! (rusų kalba be vertimo į lietuvių)

Seminaras skirtas tiek moterims, tiek vyrams!

Daugelį metų galima nesuprasti:marionet

  • Dėl ko aš (arba mano vaikai) serga ir kaip pasveikti?
  • Mano ar artimųjų priklausomybės;
  • Kodėl jaučiuosi nelaimingas, tuščias?
  • Kodėl daug dirbu, bet neturiu rezultato?
  • Kodėl nieko nesinori, neturiu energijos, kamuoja pykčio priepuoliai, antsvoris ir pan.
  • Kodėl nesutinkamas mylimas žmogus?
  • Kodėl nesiklosto santykiai?
  • Kodėl nesusiklosto karjera, finansai?  
  • Kodėl esu aklavietėje? Ir kt.

REGISTRUOTIS

Ateik ir sužinok atsakymus! Ateik ir išspręsk savo asmeninę situaciją!

Su kiekviena užklausa dirbama atskirai. Jeigu turi abejonių, klausimų, ateik kaip stebėtojas ir pamatysi kaip veikia šis mtodas. 

Po konsteliacijos gyventi tapo lengviau.. Sutikau SAVO žmogų, nepabėgau nuo rimtų santykių, pakeičiau darbą. Mano gyvenimo ratas pradėjo suktis kitaip. Ačiū:) /Dalyvė Asta/

Stebėtojas – tai aktyvus dalyvis, gaunantis begalę įžvalgų, atradimų, asmeninę išskirtinę patirtį.

Šis metodas pašalina įsisenėjusias programas, blokus, priežastis, kurios trukdo judėti gyvenime į priekį, būti sveikiems ir pilnaverčiams, realizuoti prigimtinius tikslus, gyvenimo misiją.

 

DĖMESIO!!! Vasario 24 d. – Verslo konsteliacijos! 

Jeigu užstrigai versle, negali apsispręsti dėl plėtros, dėl partnerių, finansiniai sunkumai, jeigu dedi daug pastangų, tačiau rezultatas nedžiugina ar kitos problemos, klausimai versle – ateik!! Organizacinių konsteliacijų metodas padeda pamatyti, kas vyksta organizacijoje tarsi iš šono, atsiribojant nuo išankstinių SAVO ir KITŲ nuomonių ar interpretacijų, išryškina probleminius taškus, ryšius, kurių mes nepastebime. Konsteliacijų metu randamos TIKROS PRIEŽASTYS, dėl ko įmonėje viskas vyksta ne taip, kaip buvo suplanuota, randami tikslūs sprendimai ar įžvelgiamos naujos vystymosi kryptys, nuimami blokai, trukdantys prajudėti, kilti, vystytis.

Asmeninė verslo konsteliacija – 180 Eur

Džiaugiamės Liudmilos atvykimu, nes per susitikimus ji padaro neįtikėtinai daug: išsprendė keblias situacijas dalyvių gyvenimuose, nuėmė dideles naštas, įkvėpė kūrybai, laimei, meilei, gerovei, atvėrė mūsų širdis..

Gero specialsto vedama Helingerio terapija suteikia ne tik žinių, bet ir realius praktinius pokyčius gyvenime. Iškart po terapijos gyenime gali netikėtinai atsirasti seniai nematytas giminaitis, apie kurį giminėje nebuvo kalbama, gali ateiti didžiulis darbo pasiūlymas, ženkliai sumažėti sveikatos bėdos, su kuriomis jau spėjote susigyventi arba išlįsti daugybę metų saugotos giminės paslaptys, išnykti visą gyvenimą tvyrojusi įtampa tarp šeimos narių. Kartais rezultatai nudžiugina iškart, o kartais tenka truputį palaukti. /Elžbieta Latėnaitė/

Kviečiame prisijungti – paleisk iš gyvenimo tai, kas tau jau nebereikalinga, kas slegia, kas trukdo eiti pirmyn.work-balance-life-balance

Šį metodą (konsteliacijas) sukūrė Bertas Helingeris, ir taikomas jis visame pasaulyje, sprendžiant  sunkias gyvenimo situacijas, kurias dažną kartą paveldime iš sunkius likimus turėjusių artimųjų.

Atrandant tikrąsias problemų priežastis ir jas paleidžiant, gyvenimas keičiasi akimirksniu.

REGISTRUOTIS

Šio seminaro metu naujai pažvelgsite į savo giminę, suprasite artimųjų likimus, kurie tarsi aidas liečia Jūsų,  Jūsų vaikų  ir kitų šeimos narių gyvenimus.

Atrasite tikrąsias savo problemų priežastis ir paleisite jas.

41Ateikite, kad suprastumėte kas turi įtakos/lemia Jūsų likimą ir išspręskite svarbius klausimus – sveikatos problemas, vidines kančias, santykius su tėvais, vaikais, problemas darbe, sunkumus atrandant gyvenimo draugą/-ę, finansinius sunkumus.

Apie lektorę:
Liudmila Stepčenkova – Psichologė, sisteminių konsteliacijų terapeutė (Berto Helingerio mokinė),  šeiminės  terapijos konsultantė, verslo konsultantė, kineziologė. Nuo 2001m. Kemerovo Santykių Centro Savinikė, nuo 2004m. programos GRC trenerė (программ GRC®-Центры Взаимоотношений®). Vedamų seminarų temos: „Šeimyninės – giminės konsteliacijos“; „Savęs ir kitų supratimas“; „Meilė ir savęs priėmimas“; “Pinigų šulinys“; „Profesionalus baimių valdymas“; "Touch for Health (prisilietimai sveikam gyvenimui)“ ir kt. daugiau informacijos:
 http://www.animafelice.ru/about/

valda-bickute-5328554db6e63„Šitą galingą terapiją vadinu vienu iš didžiausių savo gyvenimo stebuklų. Nuostabiai išsisprendė, sakytum, itin sudėtingas problemas. Keletą metų lankiausi  Liudmilos vedamuose seminaruose Maskvoje – dažniausiai tiesiog savo malonumui, nes vien nuo buvimo ir dalyvavimo ten, plečiasi sąmonė, suvokimas apie mus siejančius itin svarbius, begalinės meilės ryšius, tėvų – vaikų santykius, pagarbą gyvenimui apskritai. Ši terapeutė turi ypatingą gebėjimą – nepalieka nė vienos neišpręstos problemos, "kaunasi" už kiekvieną žmogų, net pati erdvė šalia jos tampa gydančia. “ /Aktorė Valda Bičkutė/

REGISTRUOTIS

Vieta: Viešbutis "Artis" Totorių g. 23

Laikas: 

Vasario 24 d. (penktadienį) 18:00 – 22:00 VERSLO KONSTELIACIJOS

Vasario 25 d. (šeštadienį) 10:00 – 19:00

Vasario 26 d. (sekmadienį) 10:00 – 17:00

Investicija: 

Verslo konsteliacija – 180.- Eur (Vasario 24 d.)

Asmeninė konsteliacija – 130.- Eur  

Dalyviui/Stebėtojui – 10.- Eur (Viena diena) (stebėtojas – tai aktyvus dalyvis, gaunantis begalę įžvalgų, atradimų, asmeninę išskirtinę patirtį)

Darančiam konsteliaciją, kitų dienų dalyvavimas – nemokamas.

Dalyvių skaičius ribotas, būtina išankstinė registracija ir apmokėjimas.

Dalyvavimas galimas vieną, dvi arba tris dienas.

Atsiskaityti galite pavedimu į sąskaitą:

LT227044000266610219

Už mokymus Vasario 24/25/26 d.

Gitana Mačienė

Jeigu turite klausimų, mielai atsakysime el.p.: lacivettastudija@gmail.com arba

Tel.: +370 652 10 655 Laura

+370 699 46 830 Gitana

REGISTRUOTIS

Jeigu negali apsispręsti, kyla klausimų kaip viskas vyksta, ar tai efektyvu, daugiau informacijos gali rasti čia: apie konsteliacijas

 

Leave a Reply